Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa Łódź - laserem diodowym

Depilacja Laserowa 1

Depilacja laserem diodowym

Depilacja Laserowa 2

Depilacja laserem diodowym

 • Przed Zabiegiem
 • Po Zabiegu
 • Przeciwwskazania
Przed Zabiegiem

Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Powinno się zadbać o odpowiednie nawodnienie skóry, w tym celu warto wypić 2 litry wody mineralnej bezpośrednio przez zabiegiem. Oto kilka wytycznych przygotowujących skórę do depilacja laserowej:

 • W dniu zabiegu skóra powinna być czysta, niczym nie posmarowana – nie używamy żadnych kremów, balsamów czy dezodorantów;
 • przez kilka tygodni przed zabiegiem trzeba zrezygnować z opalania (również solarium);
 • należy zaprzestać depilacji (usuwania owłosienia różnymi metodami) już trzy tygodnie przed planowanym zabiegiem i dopiero w przed dzień zgolić ostrożnie włoski maszynką;
 • tydzień przed odstawić preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi);
 • pół roku przed pierwszym zabiegiemnależy zakończyć terapię doustną retinoidami;

Miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, jednak jego wykonanie zależy od samopoczucia Klientki. Dodatkowo należy pamiętać, że przed miesiączką skóra jest bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.

Po Zabiegu

Po zabiegu może pojawić się czasowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, a także strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie w ciągu kilku dni.

 

A także należy unikać:

 • gorących kąpieli;
 • korzystania z sauny lub basenu;
 • podrażniania skóry preparatami z zawartością alkoholu, spirytusu;
 • przez około 2 tygodnie należy unikać złuszczania naskórka i peelingów;
 • do mycia skóry stosuj tonik, mleczko bezalkoholowe lub czystą wodę;
 • do trzech tygodni po zabiegu obowiązuje całkowity zakaz opalania, również stosowania samoopalaczy;
 • 30 dni po zabiegu nie można poddawać obszaru zabiegowego terapii laserowej;

 

Kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach 4-6 tygodni.

Przeciwwskazania
 • choroby nowotworowe;
 • ciąża (cały okres) oraz karmienie piersią
 • metalowe implanty;
 • cukrzyca;
 • choroby endokrynologiczne;
 • wszczepiony defibrylator lub stymulator serca;
 • antybiotyki – od ostatniej dawki antybiotyku do zabiegu musza minąć min. 2 tygodnie
 • przewlekłe choroby skóry, np. bielactwo, łuszczyca, rybia łuska;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
 • nadwrażliwość na światło
 • tendencje do powstawania przebarwień lub bliznowców
 • opryszczka w stanie aktywnym;
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • opalenizna – przed jak i po zabiegu, powinien upłynąć min. miesiąc
 • stosowanie kremów: z Retinolem
 • stosowanie witamin z grupy A, C i E (nie stosować na tydzień przed zabiegiem)
 • przyjmowanie ziół fotouczulających, np. skrzypu, bratka, dziurawca oraz nagietka, jak również soków z beta karotenem (nie należy ich stosować do 7 dni przed zabiegiem)

DEPILACJA LASEROWA

Skóra pozbawiona włosków jest przyjemnie gładka w dotyku, pięknie wygląda i zapewnia uczucie nienagannej czystości. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pań i panów z Łodzi i okolic pyta nas o skuteczne sposoby usuwania owłosienia. Żadna metoda dostępna w domu nie gwarantuje likwidacji włosków na stałe. Również żadna z nich nie pozwala na pozbycie się owłosienia w szybki i bezpieczny sposób. Dlatego depilacja laserowa jest tak ceniona i cieszy się coraz większym zaufaniem klientów.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Depilować włosy można na wiele sposobów. Do niedawna to maszynka jednorazowa, wosk albo klasyczny depilator wiodły prym w usuwaniu niechcianych włosków. Jednak po każdym zabiegu depilacji tradycyjnymi metoda, włoski szybko odrastają, szpecąc nogi, pachy, pachwiny, ręce czy twarz. Panie, które miały problem z wąsikiem albo włoskami wyrastającymi na brodzie, często czuły się skrępowane w towarzystwie i musiały regularnie sięgać po pęsetę.

Ponadto usuwane w sposób chemiczny lub mechaniczny włoski są twarde, szorstkie, wbijają się pod skórę, a golenie lub używanie depilatora powoduje u wielu osób stany zapalne. Konieczność ciągłego powtarzania zabiegów, zwłaszcza tych na dużych obszarach ciała, generuje koszty, naraża na ból oraz na stratę wielu godzin.

Depilowanie za pomocą wosku przynosi widoczne efekty na maksymalnie 2 miesiące. Natomiast zabieg wyrywania włosków razem z cebulkami trwa nawet kilkadziesiąt minut. Łatwo obliczyć, że w ciągu roku należałoby poświęcić sporo czasu na wizyty u kosmetyczki. Warto też skrupulatnie policzyć koszty dojazdu i cenę zabiegu depilacji. Depilacja woskiem nie tylko jest kosztowna, ale także bolesna. Ponadto osłabia włoski, które często mają problem przy odrastaniu z przebiciem się przez skórę, powodując zaczerwienienia i uczucie swędzenia. Zabieg klasycznej depilacji nie jest też zalecany u osób z pękającymi naczynkami lub z tendencją do stanów zapalnych mieszków włosowych.

Tymczasem depilacja laserowa, którą wykonujemy w Łodzi, eliminuje wszystkie te niedogodności. Urządzenie emituje skupiony promień światła bezpośrednio w mieszek włosowy, niszcząc go na zawsze. Nie podrażnia skóry, nie powoduje uczucia wyrywania, nie obcina włoska równo ze skórą, po prostu eliminuje go i uniemożliwia jego odrastanie nie na tygodnie czy miesiące, ale na lata!

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

Już wiemy, że minusem domowych zabiegów depilacji jest ich krótka skuteczność. Po maszynce włosy odrastają już po kilku godzinach. Natomiast po depilatorze i wosku po kilku tygodniach, tymczasem urządzenie do depilacji laserowej niszczy włos na zawsze. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że efekt idealnie gładkiej skóry nie jest widoczny już po jednym zabiegu.

Włoski rosną we własnym cyklu, nierównomiernie, dlatego niektóre podczas zabiegu zostaną zniszczone, inne jednak przetrwają i należy zabieg powtórzyć. Często wystarczy 4 do 6 razy w odstępach kilku tygodni. Po serii zabiegów można być pewnym, że włoski nie pojawią się nawet przez wiele lat. Najlepsze efekty są widoczne w przypadku osób o jasnej karnacji i ciemnych włoskach.

Jakiego sprzętu używamy do depilacji?

W naszym łódzkim gabinecie depilacji laserowej mamy do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia, które są nie tylko skuteczne, ale też najbardziej komfortowe dla klientów, którzy chcą pozbyć się niechcianego owłosienia.

Laser diodowy to jeden z najnowszych, najszybszych i najmocniejszych laserów do depilacji w Łodzi, ceniony na całym świecie. Gwarantuje bezpieczeństwo klientów i minimalizuje ryzyko odrastania włosów właściwie do zera. Zabieg depilacji laserem jest bezbolesny za sprawą głowicy, która ma właściwości chłodzące, a sama depilacja trwa bardzo krótko. Laser wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny, dzięki czemu pozwala na dopasowanie mocy do indywidualnych właściwości skóry, wykluczając ryzyko poparzeń. Ponadto pozwala na depilowanie nawet dużych obszarów ciała bardzo szybko, skracając maksymalnie czas zabiegów.

Drugim urządzeniem służącym do depilacji laserowej w łódzkim gabinecie jest laser „…..”.. Umożliwia on skuteczną depilację klientów z różnymi typami włosów przez cały rok. Dzięki technologii chłodzenia powierzchni skóry zapobiega poparzeniom i czyni zabieg autentycznie bezbolesnym.
Używane przez nasz gabinet urządzenia do laserowej depilacji, skutecznie usuwają włoski z całego ciała, między innymi te najgrubsze, czyli z bikini, nóg i z pach.

Opinie o depilacji laserowej

Dlaczego zabieg depilacji laserowej ma tak dobre opinie? Ponieważ klienci sprawdzili, że laserowy depilator jest skuteczny, a trwałe usuwanie owłosienia z twarzy, brzucha, z pleców, rąk, nóg i ze strefy bikini jest bezbolesne i szybkie. Gładka skóra po zabiegach depilacji laserowej w naszym gabinecie pozwala na życie spontanicznie: na założenie krótkiej spódniczki w każdej chwili, na wyjście na basen po pracy, czy skoczenie na randkę bez planowania i bez wcześniejszego depilowania w domu lub u kosmetyczki.

Cennik zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest efektywna, dlatego serię zabiegów wystarczy przeprowadzić raz, by cieszyć się gładką skórą już zawsze. Cennik depilacji laserowej w Łodzi obejmuje zabiegi usuwania owłosienia z każdej partii ciała. Cena zależy od ilości włosków do usunięcia i obszaru skóry, na którym trzeba je zlikwidować. W przypadku pojedynczej sesji trzeba liczyć się z wydatkiem od 100 do 400 zł. Warto zdecydować się na pakiet zabiegów, dzięki czemu cena depilacji laserowej maleje. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem depilacji laserowej i do rezerwowania wizyt, dzięki którym zyskacie Państwo piękną, gładką skórę na lata.

Depilacja laserowa Łódź – Zapraszamy.

Cennik

Zobacz ceny naszych zabiegów

Oferta

Pełna oferta naszej firmy

Kontakt

Kontakt do Laser Cosmetic Clinic