Depilacja Laserowa 2

Depilacja Laserowa


Spośród aktualnie dostępnych urządzenie laserowe to najbardziej kompletne i najskuteczniejsze rozwiązanie do laserowej depilacji włosów.

Łącząc wiele długości fal lasera i technologii, urządzenie umożliwia oferowanie usług większej grupie pacjentów z różnymi typami włosów, przez cały rok, szybkie przeprowadzanie zabiegów i osiąganie najlepszych możliwych rezultatów klinicznych.

Będąc zawsze w czołówce tworzenia nowoczesnych technologii, Alma zapewnia najbardziej zaawansowane rozwiązania do depilacji, jakie są obecnie dostępne w tej branży. To innowacyjne urządzenie, łączące korzyści długości fali aleksandrytu z przewagą, jaką zapewnia laser diodowy.

 

ALEX™

Specyfikacja:
Dioda, 755 nm
Soprano ICE to przełomowa technologia lasera diodowego działającego w oparciu o długość fali Aleksandrytu, przeznaczonego do depilacji włosów, umożliwiającego jeszcze lepszą absorpcję energii przez chromofor melaniny.
Duża absorpcja, osiągana dzięki skojarzeniu długości fali Alex w połączeniu z chłodzeniem kontaktowym, zakresem obszaru zabiegowego, komfortem i łatwością obsługi lasera diodowego stanowi idealne rozwiązanie dla największej liczby typów i kolorów włosów – a w szczególności dla włosów jasnych i cienkich.

SPEED™

Czas zabiegu krótszy o połowę

Specyfikacja:
Dioda, 810 nm
Głowica z większym okienkiem zabiegowym umożliwia przeprowadzanie większej liczby zabiegów w krótszym czasie, depilację większych powierzchni, zapewniając pacjentom najszybsze i najskuteczniejsze usuwanie owłosienia.

TECHNOLOGIA LASERA DIODOWEGO YAG

Specyfikacja:
Dioda, 1064 nm
YAG wykorzystuje laser diodowy oparty na ND YAG: długość fali umożliwia umiarkowaną absorpcję energii przez chromofor melaniny. Ten poziom absorpcji w połączeniu z chłodzeniem kontaktowym, zakresem zabiegu, komfortem łatwością obsługi lasera diodowego stanowi rozwiązanie przeznaczone specjalnie dla ciemniejszych fototypów skóry.


FACIAL TIP™

Unikalna końcówka Facial Tip pozwala na depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak uszy, nozdrza i gładzizna czaszki.

Specyfikacja:
Dioda, 810 nm, wielkość plamki laserowej 6 mm

TECHNOLOGIA ICE™

ICE to zaawansowana technologia chłodzenia, która chłodzi skórę poddawaną zabiegom przez dłuższy czas. Zimna szafirowa końcówka ICE minimalizuje ryzyko poparzeń powierzchni skóry, zapewniając jednocześnie ciepło w skórze właściwej, gdzie działa na mieszki włosowe. Chłodzenie kontaktowe zwiększa komfort pacjenta i sprawia, że zabiegi są przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Podwójny tryb: TRYB SHR™ & HR

Ice oferuje zarówno tryb mobilny In-motion ,jak i stacjonarne sposoby przeprowadzania zabiegów, odpowiadając na zmieniające się potrzeby związane z wykonywaniem depilacji.

SHR to metoda depilacji zastrzeżona przez firmę Alma Laser, stosowana w uznanych klinikach na całym świecie.

SHR działa na zasadzie stopniowego podgrzewania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i hamuje ich ponowny wzrost, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom tkanki otaczającej mieszki.

Krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są emitowane do głębokich warstw skóry właściwej, osiągając wysoką moc przeciętną i skuteczny z perspektywy zabiegu przyrost ciepła, przy faktycznym braku bólu.

Technika In-motion  polegająca na powtarzaniu przesuwania aplikatora po obszarze poddawanym zabiegowi, zapewnia pełne jego pokrycie, a technologia ICE chłodzi powierzchnię skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację.

FAKTYCZNIE BEZBOLESNA DEPILACJA

SHR  to jedyna klinicznie zbadana metoda depilacji laserowej, która jest faktycznie bezbolesna. Unikalna metoda ogrzewania i podawania energii skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich powtórnemu wzrostowi, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom sąsiadujących z mieszkiem tkanek.
Jednocześnie technologia ICE chłodzi powierzchnię skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i uczuciu bólu.

POTWIERDZONE BADANIAMI BEZPIECZEŃSTWO

W trakcie wielu badań klinicznych udowodniono, że SHR to najbezpieczniejsza metoda depilacji laserowej w przypadku wszystkich fototypów skóry, w tym skóry ciemnej, w której melanina jest znacznie bardziej wrażliwa na ciepło stosowane przy zabiegach laserowych.

Mieszki włosowe nie są niszczone przez pojedyncze bardzo silne impulsy energetyczne, lecz przez powtarzające się krótkie impulsy. Impulsy te minimalizują ryzyko poparzenia skóry, gdyż zwiększające się ciepło podnosi temperaturę skóry właściwej do poziomu potrzebnego do zapobiegania wzrostowi włosa.

WSZYSTKIE FOTOTYPY SKÓRY

Zamiast poddawać mieszek włosowy działaniu pojedynczego impulsu o wysokiej dawce energii, który może spowodować uraz skóry o dużej zawartości melaniny, SHR stopniowo podgrzewa skórę do momentu dostarczenia odpowiedniej ilości energii cieplnej do mieszka włosowego. Dzięki temu SHR jest najbezpieczniejszą metodą depilacji laserowej, także w przypadku pacjentów o ciemnej skórze.

SKÓRA OPALONA

SHR wpływa na melaninę skóry, wykorzystując wyjątkową metodę i, umożliwiając wykonywanie zabiegu w dowolnej porze roku, a także na opalonej skórze. Ponadto mniej ryzykowny jest kontakt skóry po zabiegu SHR ze słońcem.

PEŁNE POKRYCIE

Energia emitowana jest w równym stopniu do wszystkich mieszków włosowych niezależnie od stosowanej techniki.

Cennik

Zobacz ceny naszych zabiegów

Oferta

Pełna oferta naszej firmy

Kontakt

Kontakt do Laser Cosmetic Clinic