Iniekcja Lipolityczna

Iniekcja Lipolityczna

Iniekcja Lipolityczna lub inaczej Lipoliza Iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. Jest zabiegiem estetycznym mającym na celu nieoperacyjne usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

 

Iniekcja Lipolityczna w Laser Cosmetic Blue

Aqualyx – mezoterapia lipolityczna

 
Aqualyx to preparat niezawierający fosfatydylocholiny. Głównymi, substancjami działającymi na komórkę tłuszczową są detergenty (typu deoksycholan sodu). Dzięki detergentowi możliwy jest proces adipocytolizy, ponieważ powoduje rozpuszczenie tłuszczu i niszczy błonę komórkową. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę podskórną powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które metabolizowane są w wątrobie i wydalane z organizmu przez nerki.
Zabieg Aqualyx polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki podskórnej poprzez wprowadzenie (zazwyczaj są to 2 iniekcje) przy użyciu specjalnych kaniuli. Przewagą tej metody jest mała ilość wkłuć, co redukuje ból, zmniejsza ryzyko powstania siniaków oraz uszkodzenia skóry.
Efekty są najbardziej widoczne u pacjentów z odpowiednią waga lub lekką nadwagą z lokalnie umiejscowioną tkanką tłuszczową. Zwłaszcza w przypadku miejsc które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety : biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan.

Przeciwwskazania

 

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Ostre choroby nerek i wątroby
 • Cukrzyca
 • Choroby tarczycy
 • Nieprawidłowe krzepnięcie krwi
 • Stałe stosowanie leków rozrzedzających krew
 • Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)
Po zabiegu Pacjent od razu może wrócić do codziennych czynności. Odczuwalne jest pieczenie, lekkie swędzenie, zwiększone ucieplenie okolicy oraz tkliwość miejsca zabiegowego. Są to naturalne efekty uboczne świadczące o skuteczności i działaniu Aqualyx. Przez kilka dni po zabiegu zauważalne może być zaczerwienienie i obrzęk. Wymienione reakcje organizmu ustępują samoistnie. Tak jak przy wszystkich zabiegach iniekcyjnych po zabiegu Aqualyx mogą pojawić się krwiaki w miejscu iniekcji.
 
 
 

F-XBC Body – mezoterapia igłowa

Koktajl lipolityczny F-XBC BODY działa wielorako i wielopłaszczyznowo na problemy typu: skórka pomarańczowa, lokalne nagromadzenia tłuszczu, opuchnięcia w związku z upośledzonym obiegiem limfy oraz zwiotczenie skóry. Tylko działanie na wszystkie wymienione procesy biologiczne może prowadzić do skutecznego eliminowania oznak cellulitu. Wektorowa hialuronidaza, ekstrakt z karczocha i ginkgo biloba usuwają nagromadzone płyny “naładowane” toksynami, które wpływają bezpośrednio na opuchnięcia i ciężkość nóg. Z kolei wektorowa lipaza, organiczny krzem i kofeina stymulują adipocyty do uwalniania tłuszczy (lipoliza), gdzie L-karnityna stymuluje lokalnie metabolizm tłuszczy tak, aby usunąć uwolnione kwasy tłuszczowe. W procesie komórkowym nostrzyk wzmaga mikrokrążenie, aby zapobiec nowym akumulacjom cellulitu. Ekstrakt z wąkroty poprawia napięcie skóry redukując jej wiotkość, spowodowaną redukcją objętości.

DZIAŁANIE:

 • Pomoc w zminimalizowaniu widoczności cellulitu
 • Redukcja retencji wody
 • Eliminacja toksyn, redukcja obrzęku i bólu nóg
 • Walka z lokalnymi akumulacjami tłuszczu
 • Poprawa napięcia skóry
 • Stymulacja metabolizmu komórkowego tłuszczu
 • Wzmocnienie naczyń krwionośnych, jak i mikrocyrkulacji

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Wektorowa lipaza i hialuronidaza
 • Kofeina
 • Organiczny krzem
 • L-karnityna
 • Tauryna
 • Ekstrakt z Ginkgo Biloba, nostrzyka, karczocha i wąkroty

 


Mesoline Slim

Mesoline Slim to preparat do lipolizy iniekcyjnej. Gwarantuje efekt rozpuszczania tłuszczu. Wyjątkowa mieszanka o udowodnionej skuteczności w redukcji depozytów tłuszczu.

Mesoline Slim zwiększa płynność i przenikliwość błon adipocytów wspomagających tym samym uwalnianie cząsteczek lipidowych. Dzieje się tak dzięki właściwościom emulsyfikacyjnym fosfatydylocholiny, która rozpuszcza komórki tłuszczowe oraz przyspiesza jego metabolizowanie i aktywny transport z organizmu.

WSKAZANIA:

Pacjenci z miejscowymi depozytami tłuszczu, Pacjenci z podwójnym podbródkiem, z tłuszczakami, jako alternatywa do liposukcji

REZULTATY:
Wyszczuplenie poddawanych terapii okolic ciała i redukcja miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej.

 

 


Dermaheal LL

Dermaheal LL to preparat pozwalający skutecznie redukować cellulit oraz przeprowadzić bezpiecznie lipolizę. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy. 

Wskazania:

– Redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej

– Redukcja cellulitu

– Przywrócenie jędrności i elastyczności skóry

– Regeneracja skóry

 

 

 


SRS Fosfatydylocholina

Zawarta w preparacie fosfatydylocholina to enzym, wytwarzany przez ludzkie ciało. Dzięki temu po odpowiednim zaaplikowaniu produktu, wywołana zostaje reakcja enzymatyczna, która ułatwia rozpuszczenie tłuszczy. W ten sposób możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, zwały tłuszczu, a nawet ukształtować sylwetkę pacjenta. Odgrywa istotną rolę zarówno w wewnątrz jak i zewnątrz-komórkowym procesie transportu metabolicznego, kontroluje bowiem substancje opuszczające komórkę oraz absorbowane przez nią. 

Rezultaty zabiegu widoczne są już po trzecim dniu od zabiegu.

Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

 

Cennik

Zobacz ceny naszych zabiegów

Oferta

Pełna oferta naszej firmy

Kontakt

Kontakt do Laser Cosmetic Clinic