Kriolipoliza COOLTech

Kriolipoliza COOLTech

Metoda wymrażania tkanki tłuszczowej, fałdek których nie możemy pozbyć się ćwiczeniami czy dietą. Redukuje tkankę tłuszczową z różnych obszarów ciała kontrolowanym schładzaniem i przy okazji umożliwia wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

Głowicę przykładamy do ciała szczelnie poprzez specjalną oryginalną żelową nakładkę chłodzącą, chustę, membranę, która nawilżona jest specjalnymi żelami. Membrana czy chusta ma za zadanie nie dopuścić żeby skóra nam się odmroziła. Zimno przechodzi do wewnątrz do tkanki tłuszczowej i tam ją uszkadza. Uszkadza, zamraża i wtedy tkanka tłuszczowa staje się martwa. Oczywiście jeszcze tuż po samym przyłożeniu musimy obowiązkowo ten obszar bardzo dokładnie rozmasować. I teraz tego tłuszczu nie musimy usuwać w sposób inwazyjny, chirurgiczny tylko nasz organizm musi sam metodą metaboliczną wydalić.

Może to trwać w zależności od sposobu życia do trzech miesięcy. Na początku dana okolica może wydawać się nawet większa czy opuchnięta ale już po paru dniach taki efekt niknie i zaczynają być widoczne spektakularne efekty zabiegowe.

Mogą się pojawić u niektórych pacjentów jakieś niewielkie siniaki, może pojawić się gorączka ponieważ jest to swego rodzaju stan zapalny. Jednakże szybko to mija.

Cooltech Kriolipoliza Laser Cosmetic Clinic

Kriolipoliza jest metodą nie obciążającą nasz organizm. Może być przez parę dni odczuwalny lekki ból okolicy przyłożenia np.: przez podrażnianie czy ocieranie tego miejsca przez ubranie jak spodnie czy pasek. Nie musimy nosić żadnych pasów uciskających jak po innych zabiegach. Wystarczy pić bardzo dużo wody żeby metabolizm przyspieszyć i dzięki temu ta rozpuszczona tkanka tłuszczowa zostanie szybciej wydalona z moczem. Oczywiście powinniśmy już w domu sami jeszcze przez kilka dni skrupulatnie masować te miejsca żeby nie pozostały żadne grudy.

Pierwsze przyłożenie eliminuje do 60% z fałdy i aby się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej prawie w 90% potrzebujemy przeważnie trzech przyłożeń.

Cena zabiegu kriolipolizy jest uwarunkowana ilością przyłożeń i użyciem odpowiednich, oryginalnych chłodzących nakładek żelowych.

 

Cooltech Urzadzenie Kriolipoliza Laser Cosmetic Clinic_obraz

Czy kriolipoliza boli?

W zależności od wybranej partii ciała może boleć mniej lub więcej jednakże to nie jest ból którego się nie da wytrzymać. Może pojawić się lekki dyskomfort na samym początku zabiegu podczas zassania tkanki tłuszczowej. W większości raczej jest odczuwalne takie mrowienie jak by wziąć w garść zimny śnieg czy lód i przytrzymać dłużej. Głowice są też dość ciężkie i przez 70 minut może się wydawać że np.: na brzuchu mogą cisnąć.

 

Czy zabieg kriolipolizy trzeba powtarzać?

Tak, zabieg powinniśmy przeprowadzić przynajmniej trzy razy aby usunąć tkankę tłuszczową w danym miejscu w 90%. Oczywiście jeśli dla kogoś kto ma bardzo mały depozyt tłuszczu może się okazać że wystarczy tylko jedno przyłożenie i wtedy już nie będzie potrzeby powtórzenia zabiegu.

 

Czy efekt zabiegu kriolipolizy jest trwały?

Tak, efekty są skuteczne i trwałe. Oczywiście musimy się pilnować i nie możemy wrócić do starych nawyków żywieniowych.

 

Ile trwa zabieg Kriolipolizy na urządzeniu CoolTech?

Zabieg trwa najczęściej ok. 70min. I w tym czasie następuje zamrażanie komórek do -8stopni. Do tego trzeba doliczyć parę minut na położenie specjalnych chust z żelem, podpięcia aparatury a kończąc na rozmasowaniu miejsc poddanych zabiegowi.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Kriolipolizy?

Do przeciwwskazań do zabiegu należą przede wszystkim ciąża i laktacja, aktywne choroby skóry, zapalenie skóry, aktywna łuszczyca, otwarte rany, ekstremalnie czuła lub krucha skóra w obszarze zabiegu. Nawracające infekcje skóry w wywiadzie medycznym. Ostre choroby infekcyjne. Wszczepiony stymulator czy defibrylator. Gorączka. Choroby osłabiające funkcję nerek, serca czy wątroby. Nadciśnienie. Zakrzepica żył głębokich w obszarze zabiegu, żylaki czy zakrzepowe zapalenie żył. Tatuaż w miejscu przyłożenia. Nowotwór. Peelingi chemiczne. Niedawno przebyte operacje w danym miejscu.

Zaburzenia związane z przeziębieniem (krioglobulinemia, napadowa hemoglobinuria z zimna, choroba raynauda, itp.). Alergia na glicerynę.

 

Co po zabiegu Kriolipolizy?

Powinniśmy zadbać o to aby jeszcze przez kilka dni rozmasowywać dane miejsca żeby nie powstały żadne grudy. Powinniśmy pić duże ilości wody w celu przyspieszenia procesów metabolicznych. Nie powinniśmy pić alkoholu. Nie powinniśmy wygrzewać na słońcu tych partii przez kilka dni. Przez jedną dobę nie możemy brać gorących kąpieli czy zażywać sauny.

 

Kriolipoliza – na jakie partie działa?

Najczęstszymi partiami ciała, na które wykonuje się zabieg kriolipolizy są: pośladki, biodra, linia talii, plecy, ramiona, uda, nadbrzusze i podbrzusze.

 

 Kriolipoliza Łódź – Zapraszamy

_Zobacz_

Laser Cosmetic Clinic

Cennik

Oferta

Kontakt