Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa należy do nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych preparatach, koktajlach odżywczych, których celem jest nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry. Polega to na wstrzyknięciu tych składników do skóry właściwej. Odbywa się to za pomocą cienkiej specjalnie zaprojektowanej igły, którą nakłuwa się powierzchnię ciała co +/- 1 centymetr.

Po zabiegu na fragmencie ciała poddanemu zabiegowi widoczne są kropki i grudki, ale znikają po kilku, kilkunastu godzinach bez śladu. Czas ten jest konieczny, by wstrzyknięte substancje wchłonęły się.

Mezoterapię igłową można wykonać niemal na całym ciele, jednak do najbardziej popularnych obszarów należy twarz, szyja i dekolt, a także dłonie.

Po każdym zabiegu mezoterapii igłowej skóra przez 2 dni może być podrażniona, dlatego należy chronić ją przed działaniem promieni słonecznych, unikania solarium, a także rekomendowana jest rezygnacja z kąpieli w basenie.

Poniżej przedstawiamy tylko kilka wybranych preparatów, koktajli odżywczych, których używamy:

<<< AQUASHINE BTX™  –  PEPTYDOWA TERAPIA SKÓRY >>>

 

Aż 7 rodzajów peptydów i kwas hialuronowy.
Skuteczne połączenie w walce z oznakami starzenia!

Preparat Aquashine BTX™ to łagodna alternatywa dla botoxu. Działa bardziej subtelnie – delikatnie rozluźnia mięśnie mimiczne i wygładza zmarszczki – a dodatkowostymuluje naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Idealne rozwiązanie dla osób, które maja problem ze zmarszczkami mimicznymi, ale nie chcą stosować toksyny botulinowej, lub takich, u których botox nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

EFEKTY

•         stymuluje odnowę komórkową oraz poprawia napięcie skóry
•         zmniejsza zmarszczki mimiczne
•         wygładza i regeneruje skórę
•         zmniejsza przebarwienia

Aquashine BTX™ to innowacyjny produkt zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry. Zawarty w Aquashine BTX™ kwas hialuronowy głęboko nawilża i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Składniki aktywne: nieusieciowiony kwas hialuronowy (hialuronian sodu 1,5%), kompleks 7 peptydów (Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62, Oligopeptyd-34, Acetyl Dekapeptyd-3, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72, Oligopeptyd-51).

Opis zabiegu

Wypełniacz Aquashien BTX™ jest wskazany do iniekcji w średnie do głębokich warstw skóry właściwej. Zalecana dawka to 2 ml (max: 4 ml), a minimalny odstęp między pierwszym i kolejnymi zabiegami wynosi 4 tygodnie. Decyzja o zabiegu podtrzymującym zależy od kondycji skóry.

Preparat podawany jest do skóry za pomocą cieniutkich, sterylnych igieł, zapewniających maksymalną precyzję oraz zmniejszających ryzyko powstania zasinień.  Preparat może być również podany przy pomocy kaniuli. Aby zabieg był komfortowy, stosujemy znieczulenie miejscowe specjalnym kremem z lidokainą.

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości obszarów poddawanych terapii.

Wskazania

•         terapia przeciwstarzeniowa i zapobieganie utracie elastyczności, regeneracja skóry
•         zmarszczki mimiczne w okolicach oczu (kurze łapki)
•         zmarszczki mimiczne i statyczne na czole, wokół ust, pionowe zmarszczki nad ustami itp.
•         konturowanie twarzy
•         blizny potrądzikowe oraz ubytkowe na skórze
•         atroficzne blizny potrądzikowe
•         blizny pooperacyjne
•         przygotowanie do dermabrazji, wzmocnienie efektu
•         przedłużenie działania toksyny botulinowej i rozluźnienie mięśni w przypadku oporności na toksynę botulinową

Stosowanie

Wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać widoczny rezultat. Jeśli konieczne są dodatkowe iniekcje Aquashine BTX™, minimalny odstęp pomiędzy pierwszym a kolejnym zabiegiem to 4 tygodnie.

Zalecenia pozabiegowe

W miejscu podania Aquashine BTX™ może wystąpić lekki obrzęk i zaróżowienie skóry (reakcja na peptydy biomimetyczne). Czasem może pojawić się lekka tkliwość skóry i zasinienie. Pacjent powinien ograniczyć wystawianie miejsca poddanego zabiegowi na nadmierne działanie promieni słonecznych, lamp UV oraz ekstremalnie wysokich lub niskich temperatur, co najmniej do momentu ustąpienia opuchlizny i zaczerwienienia.

Przeciwwskazania

Aquashine BTX™ nie może być stosowany:

•   w połączeniu z peelingiem, kuracją laserową lub z użyciem ultradźwięków (podczas tej samej sesji zabiegowej)

•   u pacjentów ze schorzeniami skórnymi, zapaleniem lub infekcją w miejscu podania lub w okolicy miejsca podania,

•   u pacjentów, u których występuje nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lub w przypadku występowania w przeszłości silnej alergii lub wstrząsu anafilaktycznego,

•   u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi,

•   ze względu na możliwe reakcje z innymi wypełniaczami, co nie było zbadane, nie wskazana jest iniekcja Aquashine BTX™ w miejsca, gdzie znajduje się inny wypełniacz,

•   u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz u dzieci i małoletnich poniżej 18 r. ż.

•   u pacjentów z zaburzeniami krzepliwości krwi, zaburzeniami barwnikowymi skóry.

SKOJARZONE KURACJE AQUASHINE TO NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ!

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW: co 4 tygodnie.

Dla podtrzymania efektu zaleca się dodatkowe 3 sesje w roku – pierwsze dwie z wykorzystaniem produktu Aquashine BTX, trzecia w zależności od wymagań skóry Aquashine lub Aquashine BR.

 

<<< CYTOCARE >>>

CytoCare.jpg.thumb_250x250

Linia CytoCare to specjalnie zbilansowany intensywnie nawilżający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek. Specjalnie przygotowany do różnych potrzeb skóry w zależności od wieku i zaawansowania procesu starzenia możemy wybierać różne stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu wyborowi kuracja jest najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb indywidualnych pacjenta.

W skład serii CytoCare wchodzą produkty:

CytoCare 502 – dla osób do 30 lat

CytoCare 516 – dla osób do 40 lat

CytoCare 532 – dla osób od 40 lat

Wskazania:
– Twarz
– Szyja
– Dekolt
– Grzbiety dłoni

Działanie:
– Regeneracja skóry – Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.
– Poprawa kolorytu – Dzięki unikatowej kompozycji określanych witamin, nadaje skórze spektakularny blask i promienność.
– Intensywne i głębokie nawilżenie – Kwas hialuronowy bardzo intensywnie nawilża skórę i naskórek, pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze.
– Przywraca naturalną równowagę biologiczną skóry – Rewitalizuje skórę przez dostarczenie komórkom składników odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.
– Poprawa elastyczności skóry- wygładzenie zmarszczek  – Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek, poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.
– Silne działanie antyrodnikowe – przeciwutleniające  – Zapobieganie procesowi starzenia się skóry oraz korekta jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

WIDOCZNE REZULTATY
Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, wypełniona i nawilżona od wewnątrz. Wygląda zdrowo i młodo, zmarszczki wygładzają się. CytoCare jest produktem oddziałującym efektywnie na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry.

 

<<< Amalian – wypełniacze jednofazowe >>>

Linię amalian SF (soft fillers) charakteryzuje miękka, w pełni nawodniona struktura, dzięki, której produkt bardzo łatwo się podaje. Żel rozprowadza się szybko i równo w miejscu podania, a efekt powiększenia otrzymujemy natychmiastowo.

To najnowocześniejsza linia wypełniaczy oferująca  produkty o różnych stężeniach kwasu hialuronowego. Sprawdzają się znakomicie w drobnych zabiegach jak i skomplikowanych zabiegach wolumetrycznych.

 – Amalian SF 16 fine

Delikatny wypełniacz kwasu hialuronowego do wypełniania delikatnych zmarszczek, konturu ust, zmarszczek czoła, kurzych łapek, delikatnych fałd nosowo wargowych oraz linii marionetek.

Zawiera 16mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

W pełni nawodniony żel, który rozprowadza się bardzo łatwo i równomiernie po tkance. Po podaniu pacjent zyskuje młody, naturalny i świeży wygląd. Podobnie jak inne preparaty z linii SF, amalian SF 16 fine jest bardzo dobrze tolerowany, a efekty uboczne takie jak np. opuchlizna pozabiegowa praktycznie nie występują.

 Preparat ten jest także doskonały do zastosowania w zabiegach uzupełniających po zabiegach z wykorzystaniem bardziej gęstych produktów, takich jak np. amalian SF 24 advanced. Metoda ta potęguje efekt wolumetryczny a preparat utrzymuje się dużej.

​ – Amalian SF 20 medium

Preparat najbardziej uniwersalny z całej gamy SF. Używa się go do wypełniania średnich zmarszczek.

Zawiera 20 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.

Ten preparat jest najbardziej uniwersalnym z całej gamy SF i przeznaczony do wypełniania średnich zmarszczek. Dzięki doskonałej płynności tego żelu, iniekcje amalian SF 20 medium odbywają się delikatnie i atraumatyczne. W rezultacie otrzymujemy naturalnie wyglądający efekt.

 W pełni nawilżony żel amalian SF 20 medium doskonale nadaję się praktycznie do każdego zabiegu, z wyłączeniem zabiegów czoła. Dzięki miękkiej teksturze, żel rozprowadza się jednorodnie w skórze i równomiernie wypełnia zmarszczki, dając natychmiastowe efekty. amalian sf 20 medium doskonale nadaję się także do delikatnego powiększenia ust. Może być również wykorzystywany jako zabieg uzupełniający po zastosowaniu wypełniacza amalian SF 24 advanced.

 – Amalian SF 24 advanced

Jednofazowy, usieciowany żel kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek.

​Zawiera 24mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.

amalian SF 24 advanced to jednofazowy w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny bio-kompatybilny produkt wolumetryczny. amalian SF 24 advanced doskonale nadaje się do wypełniania głębokich zmarszczek, korekcji blizn oraz modelowania kształtów twarzy. Nierówności skóry ( trądzik, blizny) są wygładzane, fałdy noso-wargowe oraz zmarszczki marionetki zostają widocznie uniesione. Wypełniacz doskonały także do zabiegów odmładzających skórę dłoni. Do tego typu zabiegów jak i zabiegów wypełniania policzków najszczęśniejszej stosujemy kaniule.

 – Amalian SF natural lips

Nisko skoncentrowany kwas służący do delikatnego powiększenia ust.

Zawiera 14 mg/ml liniowego usieciowanego kwasu hialuronowego.

amalian SF 14 natural lips jest nisko skoncentrowanym kwasem służącym do delikatnego powiększenia ust. Został stworzony po to aby usta wyglądały na bardziej pełne, młodsze a struktura ich skóry była gładsza. amalian SF 14 natural lips to produkt idealny do delikatnego powiększenia ust oraz do uzupełnienia związanej z wiekiem utraty ich objętości. Doskonale nadaje się również do wypełniania drobnych zmarszczek wokół ust. Dzięki temu preparatowi odzyskamy naturalny wygląd młodych ust bez zmiany ich naturalnej geometrii.

​ – Amalian LT smoothline

Delikatny, usieciowany żel kwasu hialuronowego do wypełniania płytkich zmarszczek

Zawiera 8mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

Preparat przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej. Tym bardzo delikatnym i ciekłym preparatem można wypełniać także zmarszczki mimiczne oraz dolinę łez. Wypełniacz rozprowadza się w tkankach bardzo gładko dając naturalne efekty.

Przeznaczony jest do aplikowania w górną warstwę skóry.

​Zastosowania:
• zmarszczki płytkie

• zmarszczki gładzizny

• kurze łapki

• zmarszczki palacza

• zmarszczki wokół ust

• czerwień wargowa

• dolina łez

• wyrównanie po zabiegu z użyciem amalian I LT active lub II LT intense

<<< EYE BAG SOLUTION >>>

– innowacyjna mezoterapia na „WORKI” pod oczami

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu.

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.
Składniki aktywne:
Tripeptide-41
Nonapeptide-18
Oligopeptide-61
Oligopeptide-73
Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!
Wskazania:

 • „Worki” i opuchnięcia pod oczami
 • Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
 • Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu
 • Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Wygląd skóry po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie „worków” pod oczami i poprawę napięcia skóry. Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta. Dochodzi do poprawy krążenie, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.
Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża,  okres karmienia piersią
 • Ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • Miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • Cukrzyca niewyrównana
 • Choroba nowotworowa
 • Alergie na stosowany preparat
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

 

<<< Dermaheal >>>

Preparaty do mezoterapii igłowej Dermaheal stworzone zostały przez laboratorium Caregen. Dzięki zastosowaniu w nich innowacyjnej formuły, jako jedyne, zawierają w swoim składzie unikatowe czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne.
Dermaheal HSR to  preparat o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym dający efekt odmłodzenia i rewitalizacji  skóry twarzy, szyi, dekoltu.
Pobudza proliferację komórek oraz syntezę kolagenu i elastyny w skórze.

Wskazania:
– profilaktyka przeciwzmarszczkowe
– skóra wymagająca rewitalizacji
– skóra z oznakami starzenia

Działanie:
– poprawa  nawilżenia  skóry,
– poprawa gęstości i jędrności skóry,
– rewitalizacja i odmłodzenie skóry,
– poprawa kolorytu skóry,
– profilaktyka anty- aging.

Składniki aktywne:
Zawiera 58 aktywnych składników:
1% kwas hialuronowy (w każdej ampułce jest 50 mg kwasu hialuronowego)
5 peptydów biomimetycznych
Kompleks 13 witamin
5 minerałów
4 kwasy nukleinowe
4 koenzymy
24 aminokwasy
2 czynniki redukujące

PEPTYDY:
ACETYL DECAPEPTIDE-3: wspomaga tworzenie nowych komórek skóry, redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
DECAPEPTIDE-4 (CG-IDP2): wzmacnia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
OLIGOPEPTIDE-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
TRIPEPTIDE-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
COPPER TRIPEPTIDE-1 (CG-PEPTYD MIEDZI): wpływa na proliferację komórkową.

 

Dermaheal SB to preparat do mezoterapii zawierający czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

Wskazania:

– pzebarwienia skórne i melazma
– efekt rozjaśnienia
– hamowanie syntezy melaniny

Działanie:
– redukuje przebarwienia skórne
– zapobiega syntezie melaniny
– działa rozjaśniająco
– efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej
– sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku
– pozostawia skórę gładką, miękką i promienną

Składniki aktywne:
Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract,
3-O-Ethyl Ascorbic Acid,
Arbutyna,
3 Peptydy Biomimetyczne:

OLIGOPEPTIDE-34 (CG-TGP2):  zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów; odpowiada za nawilżenie skóry,

PENTAPEPTIDE-13 (CG-ASP): rozjaśnia i rozświetla skórę,

OLIGOPEPTIDE-50:  działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco.

 

<<< F-EYE CONTOUR >>>

F-EYE CONTOUR to nowoczesny zabieg pozwalający uzyskać szybkie efekty w krótkim czasie. Każda ampułka zawiera tylko czyste związki, bez konserwantów i emulgatorów. Koktajl F-EYE CONTOUR reguluje i zapobiega większości problemów okolic oczy jak: worki, podkowy, zmarszczki mimiczne, zwiotczenie oraz suchość. Pal-GHK, Pal-GQPR i kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej, poprawiają nawilżenie, jędrność i redukują zmarszczki. Chryzyna i NHS aktywują proces eliminacji pigmentu pochodzenia krwiopochodnego odpowiedzialnego za podkowy i lokalne stany zapalne. Organiczny krzem, karczoch i miłorząb odpowiadają za usuwanie lokalnych nagromadzeń limfy oraz tłuszczu, które formują worki pod oczami. Unikalna formuła, szybkie rezultaty, olśniewający kontur oka.

DZIAŁANIE:

 • Redukcja widocznych zasinień pod oczami
 • Eliminowanie akumulacji limfy i tłuszczu aby zmniejszyć worki
 • Redukcja zmarszczek w okolicach oczu powstałych w związku z odwodnieniem tych wrażliwych okolic
 • Podkreślenie poprzez pojędrnienie kontur oka
 • Blokowanie wolnych rodników
 • Wzmocnienie naczyń krwionośnych oraz poprawa mikrocyrkulacji
 • Silne nawilżenie

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Palmitoyl Oligopeptide / Palmittoyl Tetrapeptide-7
 • N-hydroxysuccinimide (NHS)
 • Chryzyna (flawonoid)
 • Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej
 • Organiczny krzem
 • Ekstrakt z Ginkgo Biloba i karczocha

 

<<< F-VITAMINS >>>

Witaminowa esencja do walki z przebarwieniami, wolnymi rodnikami, fotostarzeniem i wieloma innymi przeciwnikami nieskazitelnie wyglądającej skóry. Retinol, witamina A i C to wyjątkowo silne połączenie antyoksydantów, które blokując wolne rodniki udaremniają uszkodzenia matrycy komórkowej. Szkody wywołane przez wolne rodniki są jedną z trzech głównych przyczyn starzenia się skóry. Synergia występująca między witaminami A, C i E tworzy w skórze system obronny opóźniający efekty starzenia. Prawidłowa aplikacja witaminy C gwarantuje penetrację głębszych partii skóry, uzupełniając jej niedobory. Dzięki F-VITAMINS, skóra zostaje oczyszczona z wolnych rodników, synteza kolagenu zostaje przywrócona do pierwotnego poziomu, a produkcja melaniny jest znacząco obniżona.

DZIAŁANIE:

 • Zmniejszenie aktywności tyronazy (enzymu odpowiedzialnego za proces pigmentacji)
 • Stymulacja odnowy komórkowej
 • Wyrównanie i rozjaśnienie skóry oraz nadanie jej blasku
 • Neutralizacja wolnych rodników
 • Zwiększenie elastyczności i miękkości skóry
 • Zmniejszenie widoczności przebarwień
 • Stymulacja syntezy kolagenu

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Witamina A (Retinol) 1%
 • Witamina C 2%
 • Witamina E 0,5%

 

<<< Mezoterapia igłowa Mesoline SHINE >>>

mesoline

 

Masz problemy z przebarwieniami skóry spowodowane ciążą, menopauzą czy terapią hormonalną ? Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Rezultaty: Efekt rozjaśnionej, wybielonej i młodszej skóry dzięki zawartości w Mesoline SHINE bezpiecznych i dobrze tolerowanych inhibitorów tyrozynazy (enzymu katalizującego pierwszy etap syntezy melaniny).
Zahamowanie aktywności tego enzymu jest więc znakomitym sposobem ograniczenia produkcji melaniny w skórze,substancji przyspieszających złuszczanie się warstwy rogowej naskórka w wyniku czego rozjaśnia skórę oraz ułatwia działanie i penetrację składników aktywnych, w tym także innych związków wybielających,antyoksydantów neutralizujących wolne rodniki oraz chroniących skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, odgrywających ważną rolę w procesach opóźniania starzenia skóry.

Główne składniki:
kwas askorbinowy
kwas kojowy
kwas fitynowy
pirogronian sodu
Morus Alba (morwa biała)
Aktywny skladnik: Korzyści

Kwas askorbinowy: Rozjaśnianie skóry i siła antyoksydantu. Działa na różnych etapach melanogenezy, łącząc się z jonami miedzi (bezpośrednimi czynnikami aktywującymi tyrozynazę) hamuje oksydację dopachinonu oraz DHICA (kwas 5-6 dihydroksyindolo-2-karboksylowy). Znany ze swych właściwości antyoksydacyjnych oraz stymulacji syntezy kolagenu, charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem ochrony przed promieniami UVAi UVB.

Kwas kojowy: Bezpieczny i efektywny rozjaśniacz skóry. Hamuje jadna z aktywności katalitycznych (oksydazę katecholową) tyrozynazy – najważniejszego enzymu szlaku syntezy melaniny. Badania potwierdziły jego skuteczność w leczeniu hiperpigmentacji, a w szczególności melazmy.

Kwas fitowy: zozjaśnienie – antyoksydacja i działanie przeciwzapalnie. Zmniejsza aktywność tyrozynazy, enzymu odpowiedzialnego za syntezę melaniny. Wykazuje również właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne istotne dla utrzymania zdrowej skóry.
Pirogronian sodu: Czynnik Rozjaśiający i przeciwbakteryjny. Jest alfa keto kwase (AKA) o działaniu keratolitycznym, przeciwbakteryjnym oraz sebostatycznym. Stymuluje ponad to syntezę włókien kolagenowych i elastyny. Badania kliniczne dowiadły jego skuteczność w leczeniu fotouszkodze skóry i melazmy.
Morus Alba (morwa biała): Właściwości antyoksydacyjne morwy białej. Wyciąg z morwy białej jest inhibitorem aktywności tyrozynazy hamujacym konwersję DOPA do DOPAchromu w procesie melanogenezy (badania in vitro). Dzięki wysokiemu potencjałowi antyoksydacyjnemu hamuje wolne rodniki przyczyniając się do ochrony przed autooksydacją.

 

<<<  Neauvia Hydro >>>

Preparat Neauvia Hydro bez wahania możemy nazywać tegorocznym hitem rewitalizacji skóry. Mezoterapia z zastosowaniem Neauvia Hydro Deluxe przynosi rewelacyjne efekty w postaci kompleksowego odświeżenia skóry.
Nawilżona, ujędrniona skóra w mgnieniu oka odzyskuje witalność i młody, świetlisty wygląd. Po serii zabiegów skóra jest wyraźnie uelastyczniona, jędrniejsza i bardziej świetlista.

Wskazania

Mezoterapię z zastosowaniem preparatu Neauvia Deluxe rekomendujemy Pacjentom, którzy potrzebują odświeżenia i gruntownego odżywienia skóry. Jeżeli skóra na Państwa dłoniach, twarzy, szyi czy dekolcie jest wyraźnie zmęczona, zszarzała, jeżeli wymaga odnowy i odzyskania sprężystości – jest to zabieg stworzony dla Państwa!

Efekty

W efekcie mezoterapii z zastosowaniem wypełniacza Neauvia Hydro Deluxe Państwa skóra niemal natychmiast odzyska sprężystość, jędrność i świeżość. Lepiej odżywiona, nawilżona i zyskująca naturalne naprężenie skóra dłoni, twarzy, szyi lub dekoltu to każdorazowo najważniejszy atut zabiegu Neauvia Hydro Deluxe.
Rewitalizacja skóry po zabiegu jest widoczna gołym okiem, bardzo głęboka i wystarczająca na wiele tygodni. Optymalny efekt otrzymacie Państwo po przeprowadzeniu serii 4 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Szczegóły zabiegu

Wyjątkowość zabiegu rewitalizacji skóry z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe wynika przede wszystkim z całkowicie unikalnego składu wypełniacza, który posiada bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego: aż 18 mg/ml, które pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów widocznych już po pierwszym zabiegu mezoterapii. Dodatkowo  obecność w preparacie hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymulująco na odbudowę i namnażanie włókien kolagenowych, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność.
Sam zabieg przeprowadzany jest tradycyjną metodą mezoterapii igłowej – seria drobnych, precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach, pozwala na jego równomierne rozmieszczenie w skórze. Dzięki temu powierzchnia skóry jest odżywiana i rewitalizowana równomiernie i dogłębnie.
Kwas hialuronowy w naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe wyrównując i znacząco odświeżając skórę, a dodatkowo preparat wspomaga powstawanie nowych włókien elastycznych i kolagenowych, dzięki czemu zregenerowana skóra nabiera zdrowszego, bardziej świetlistego wyglądu.
Po zakończeniu mezoterapii skóra może być przez jakiś czas lekko obrzęknięta, a także mogą wystąpić na niej drobne zasinienia, zaczerwienia lub strupki, które jednak bez trudu można ukryć pod makijażem.

Wskazania pozabiegowe

Po trwającym kilkanaście do kilkudziesięciu minut zabiegu, skóra może przez dwa, maksymalnie trzy dni być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona. Jednak poza standardowym łagodzeniem i ewentualnym chłodzeniem nie ma konieczności zachowywania szczególnych procedur pozabiegowych.

 

<<<  Tensor Lift S >>>

Proponujemy Państwu innowacyjny zabieg o silnym działaniu napinającym wiotką skórę twarzy i ciała, opracowany przez dr. Philippe Deprez, francuskiego eksperta w dziedzinie miękkiego liftingu.
Tensor Lift S to intensywny zabieg o wielopoziomowym działaniu dedykowany dla skóry dojrzałej. Jest szczególnie wskazany u pacjentów po 40 roku życia, przebywających dużo na słońcu, z suchą, wiotką skórą z objawami starzenia. Odświeża i wygładza cerę oraz neutralizuje wolne rodniki.

Zalecany protokół Tensor Lift  obejmuje 3 zabiegi co miesiąc, kolejne w zależności od wskazań, stanu skóry i wieku.
Aktywne składniki preparatu:
• 16 mg/ml usieciowanego kwasu hialuronowego i 6 mg/ml nieusieciowanego kwasu hialuronowego
• 9,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego
• DMEA
• 11witamin: vit. A, vit. B1, vit. B2, vit. B3, vit. B5, vit. B6, vit. B12, vit.C, vit.E, vit.F vit.B9
• 2 kwasy tłuszczowe: kwas olejowy, kwas linolenowy
• 21 aminokwasów: arginina, L-glutamina, L-leucyna, tauryna, metionina, fenyloalanina, izoleucyna, lizyna, hydroksyprolina, prolina, seryna, glutamina, histydyna, glicyna, treonina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy
• 20 antyoksydantów: mannitol, kwas askorbowy, kwas itynowy, kwas liponowy, tauryna, teanina, kwas karnozowy, kwas chlorogenowy, kwas rozmarynowy, tokoferol,etc.
• 13 mikroelementów: Zn, Cu, Co, K, Ca, Fe, Mg, P, Na, Mn, Se, Cr, Si
• 2 koenzymy: NAD, NADP
• 11 polifenoli: kwercetyna, hesperydyna, resveratrol, katechina, epikatechina, procyanidyna, R-2 viniferyna, ε-viniferyna, R-viniferyna, Izo‐ε-viniferyna, kwas rozmarynowy
• 5 terpenów: linalool, borneol, limonen, 1,8‐cineol, myrcen

 

I wiele , wiele innych preparatów.

Zapytaj o szczegóły i o pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu.

Cennik

Zobacz ceny naszych zabiegów

Oferta

Pełna oferta naszej firmy

Kontakt

Kontakt do Laser Cosmetic Clinic